Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o Michelle Trachtenberg

3. 2. 2010

Povolání: Herečka
Věk: 24
Datum narození: 11.10.1985
Místo narození: New York, New York, USA
Znamení: Váhy
Výška: 170

ObrazekMichelle Christina Trachtenberg je 171 cm vysoká hnědovlasá herečka s modrozelenýma očima. Z tatínkovy strany má německé předky - proto takové příjmení. Matka Lana má zase ruské kořeny (Michelle umí rusky). Má starší sestru Irene, která v roce 2006 úspěšně promovala na univerzitě.

Už od tří let vystupovala v různých reklamách. V Česku jste ji mohli vidět ve filmu "Malá špionka". V seriálu "All My Children" se seznámila se Sarah Michelle Gellar a staly se z nich velmi dobré kamarádky. Právě díky Sarah jsme mohli vidět Michelle v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a díky tomuto seriálu se také stala z Michelle poměrně žádaná herečka a neustále se stává slavnější a známější. Od té doby se ukázala ve spoustě filmů - pro vás nejznámější může být asi "Princezna ledu" čí "Černé vánoce".
V roce 2008 dotočila komedii "17 Again", ve které hraje po boku Zaca Efrona. Teď hraje v seriálu Gossip girl (Super drbna)
Georginu Sparks.

Přátelé ji přezdívají Mitchie. Věnovala se baletu a krasobruslení, hraje tenis, . Angažuje se do charitativních akcí. S matkou žije v Los Angels a tvrdí, že právě ona ji udržuje v normálu, aby se zní nestala rozhýčkaná celebrita. V létě 2007 se rozešla s hercem Shawnem Ashmorem (X-men 3). Momentálně je opět zadaná. Kamarádí s Paris Hilton, Lindsay Lohan, Sarah Michelle Gellar, Hilary Duff, Scarlett Johansson, Kristen Bell, Lydií Hearst, ..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář